PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125}

Mój przyjaciel Marsjanin

My Favorite Martian
5,9 6 708
ocen
5,9 10 1 6708
5,7 3
oceny krytyków
Mój przyjaciel Marsjanin
powrót do forum filmu Mój przyjaciel Marsjanin

najlepsza scena to jak ten marsjanin mowi ze idzie spac a po15 czy20 sekund pozniej
mowi ze sie wyspal sorry za to ze troche niepoprawnie ale muszę to jeszcze raz obejrzeć
bo zle zee mną jesli nie pamietam ich imion

ocenił(a) film na 8
OptimusPrimefilmaniak

sorry za bledy śpieszę

OptimusPrimefilmaniak

Wczoraj sobie to obejrzałem. Ida spać razem gaszą światła, po 30 sekundach marsjanin zapala lampke i mówi do drugiego że pora wstawać i na miasto wyskoczyć. Tamten do niego że spałeś tylko 30 sekund na co marsjanin odpowiada coś w stylu że musiał być wykończony zaznaczając przy tym że zazwyczaj mu wystarczy 12 sekund :D

ocenił(a) film na 8
OptimusPrimefilmaniak

Marsjanin to Martin nazywany wujem a Jego ziemski przyjaciel to Tim;) Mi się bardzo podobała scena w sklepie z ciuchami;) Ogólnie bardzo pozytywny film:)

uwieziona

witam...a nie wiecie gdzie można zassać ten filmik? ja również go oglądałem i jest rewelacyjny więc chciałem go pokazać moim córkom lecz niestety nie mogę znaleźć żadnej wersji z dubbingiem lub z lektorem pl....to samo mam z filmem The Goonies-Postrzeleńcy....jeśli ktoś może pomóc będe wdzięczny...pzdr!
Próbowałem na Aresie ale lipa.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones