Przeznaczenie: Saga Winx
powrót do forum 2 sezonu

Jak dla mnie ciężkie do oglądania. Tak naprawdę cała fabuła opiera się na skrajnym egoizmie głównej postaci czyli Bloom. W obu sezonach liczy się tylko ona i to czego ona chce. Niby kocha tych swoich przyjaciół ale wszystko co złe się z nimi dzieje w tym serialu to głównie jej zasługa. Ona chce dotrzeć do prawdy i przez to musi zginąć pół obsady. Męczące to strasznie. To jak historię o dzieciach które zostają adoptowane dowiadują się w końcu o tym w jakimś tam wieku. A potem mają pretensje do rodziców że zostały adoptowane a nie pozwolili im gnić do 18-tych
urodzin w domu dziecka. A potem na siłę szukają biologicznych rodziców którzy najczęściej są skrajną pataologią.

ocenił(a) serial na 8
Justyna_1674

Mam rozumieć, że w każdym serialu i filmie główny bohater ma być ideałem do naśladowania. Bloom miała być bezmyślna i impulsywna i była od samego początku, co mogło wkurzać oglądającego, ale nie było żadnych zbieżności i zachowywała się tak przez wszystkie 2 sezony. Bardzo dziwna
Ocena na podstawie zachowania głównej bohaterki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones