PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849106}

Przeznaczenie: Saga Winx

Fate: The Winx Saga
6,3 15 142
oceny
6,3 10 1 15142
Przeznaczenie: Saga Winx
powrót do forum serialu Przeznaczenie: Saga Winx

Mi się bardzo podobało. Uważam, że wszelkie negatywne emocje związane z niespełnionymi oczekiwaniami o kolejnej bajce, powinniśmy odłożyć na bok i dać temu serialowi szanse! Bardzo szybko podczas oglądania przestaje się to postrzegać jako bajkę z dzieciństwa, a widzi się w tym oddzielne, wciągające dzieło. I właśnie te różnice są takie przyciągające. Kto chciałby oglądać kolorowe dziewczyny w kusych sukienkach ze skrzydłami? Tu jest akcja i coś nowego, nie odgrzewane kotlety. Zachęcam do dania szansy temu serialowi :)

ocenił(a) serial na 5
Paulina_Kwiatkowska_2

dlatego dałaś ocenę 10??
Czym się kierowałaś, bo według mnie dawanie 10 punktów takiemu serialowi to lekka przesada.

leszek_kw

Myślę tak samo jak widzę takie 10 ,żeby nie było, mam to samo jak widzę takie 1 czyste.

ocenił(a) serial na 10
leszek_kw

Czym się kierowałam? Moimi własnymi odczuciami. Nie jestem znawcą kina, nie oceniam tego tak, jak krytycy. Półprostą sama byłam zawiedziona, ze będzie to tak inne od ukochanej bajki z dzieciństwa. Ale po obejrzeniu jestem szczerze zachwycona. Pochłaniał mnie każdy kolejny odcinek, przez co obejrzałam wszystko w jeden wieczór. Wywołał we mnie wiele skrajnych emocji, bardzo zaangażowałam się w jego oglądanie. Na początku wszystko porównywałam z bajką, brakowało mi postaci, niektóre wątki mi mocno przeszkadzały, a gdy w ostatnim odcinku padło imię głównej bohaterki zorientowałam się, że nie widzę tego już tak, jak na początku oglądania. Mam nadzieję, ze ten serial spotka się z na tyle pozytywnym odbiorem, żeby powstały kolejne sezony, które mogą nas mile zaskoczyć

ocenił(a) serial na 5
Paulina_Kwiatkowska_2

dobra nie musisz już nic tłumaczyć... wystarczyło spojrzeć na datę założenia profilu i liczbę ocenionych filmów... Jesteś zwykłym trollem podbijającym ocenę średniego serialu..
Pewnie jesteś jakąś nastolatką taką typową "Julką"

ocenił(a) serial na 7
leszek_kw

Nie jestem nastolatką, a serial Winx mi się bardzo podobał;))) Nazywanie kogoś "typową Julką" jest żenujące

Paulina_Kwiatkowska_2

To nie będą miały skrzydeł? :(

ocenił(a) serial na 10
Daraxus

A polecam obejrzeć, wszystko się wyjaśni

Paulina_Kwiatkowska_2

Oki dziękuję <3 jestem na 3 odcinku i w sumie mnie wciągnęło

ocenił(a) serial na 10
Paulina_Kwiatkowska_2

Mądre słowa Pani Paulino, w 100% się zgadzam.

ocenił(a) serial na 3
Gabriel_29

Nie ma to jak dwa trolle, które wzajemnie chwalą swoje wpisy :)

Paulina_Kwiatkowska_2

Dałem tej produkcji szansę, jestem obecnie po trzecim odcinku i mam zamiar dokończyć serial. Nie jestem jednak w stanie póki co podzielić tej opinii. Nie jest to ani dzieło, ani wciągające. Nie chodzi tutaj nawet o porównywanie do oryginalnej animacji (którą i tak pamiętam dosyć wybiórczo, więc osobiście traktuję ją jako novum) - serial jest kiepski sam w sobie. Mdłych i przerysowanych bohaterów, których charaktery zbudowane są w oparciu o jedną cechę charakteru, nie da się polubić. W dodatku nawet nie wyglądają na nastolatków, którymi rzekomo są. Nie wykorzystano także możliwości świata przedstawionego, fantastyczny klimat jest praktycznie niewyczuwalny. Zamiast tego twórcy oferują kolejną teen-dramę. Podszytą licznymi kliszami, z drętwymi imprezami, alkoholem i nastoletnimi miłostkami w tle. Nowości tutaj nie dostrzegam. Przeciwnie - serial jest nijaki i nudny. Ocenianie produkcji jako "arcydzieło" jawi mi się jako przejaw ignorancji, żart lub próbę kreowania złudnej narracji o fałszywej wybitności. "Kuse spódniczki ze skrzydełkami" niewiele by tutaj pomogły.

ocenił(a) serial na 3
czarnykwadrat

Wystarczy spojrzeć na datę założenia profilu i od razu ocena 10 staje się jasna.

ocenił(a) serial na 8
Paulina_Kwiatkowska_2

Mi też się bardzo podobało, i jak za dzieciństwa oglądałam oryginalną bajkę i mega lubiłam ją i też na początku wydawało mi się, że "zepsuli" to, tak potem właśnie odkryłam w tym nową, bardziej współczesną, doroślejszą i mroczniejszą historię z różnymi tajemnicami. Też zmiana bohaterek wcale nie taka zła, mają ciekawe charaktery, każda jest inna. Musa mi się bardzo spodobała jako taka wrażliwa bardzo z racji jej mocy. Też pochłonęłam w praktycznie jeden wieczór. Liczę na kolejne sezony i dalszy rozwój historii :D
A do osób co piszą "jak dałaś 10 gwiazdek to pewnie trollujesz" - nawet mi was nie żal

ocenił(a) serial na 3
Paulina_Kwiatkowska_2

Proszę Cię...nie znam tego,nie miałam żadnych oczekiwań.Głupita i naiwność głównych bohaterów jest żenująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones