Muszkieterowie
powrót do forum 3 sezonu

Miałam nadzieję, że znajdę już nowe zdjęcia z planu, a tymczasem znalazłam informacje o zmianie showrunnera... Adrian Hodges, który stworzył serię, odszedł po dwóch sezonach, co zapewne będzie miało wpływ na kształt serialu. Z innych newsów: w trzecim sezonie nasi bohaterowie będą musieli stawić czoło nie jednemu, ale dwom czarnym charakterom.

ocenił(a) serial na 10
ACCb

Ooo to będzie się działo w trzecim sezonie, już nie mogę się doczekać :D

anne22

Do obsady dołączył Rupert Everett :-)
Będzie grał... brata Ludwika XIII. Nieprawowitego.

ACCb

XIII, ehh :/

kusego8

http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-32718710
Zamaskowany brat Ludwika XIV to znacznie późniejsze dzieje :-)

ocenił(a) serial na 10
ACCb

https://www.facebook.com/muszkieterowiebbc?_rdr=p

Tam można znaleźć trochę zdjęć i informacji na temat 3 sezonu.

Alex_Ritter

Ryan Gage z misiaczkiem rządzi :-)

ocenił(a) serial na 10
ACCb

Zgadzam się :)

ocenił(a) serial na 8
ACCb

A wiadomo coś kiedy startuje dokładnie 3 sezon bo z nipisy24 dostałem mail że już jest premiera ,epguides żadnego info nie ma a w sieci nic nie znalazłem by już był odcinek

romek_krakow

Jeszcze nie wiadomo. Z okazji Nowego Roku BBC umieściło na fanpage serialu informację: "Happy New Year and here is to Season 3........ Coming Soon! Sooner then you think...... Ekk!". Cokolwiek to może znaczyć :-) Zakończyli kręcenie dopiero w listopadzie, więc pewnie jeszcze trochę poczekamy.

ocenił(a) serial na 10
ACCb

IMDb pokazuje datę 3x02 na 10 stycznia 2016... ale to raczej nieprawda, bo jak Internet długi i szeroki, nie ma nigdzie streamu :) Poza tym gdyby odcinek się ukazał (a nawet dwa!), fani już by o tym wiedzieli :)
http://www.imdb.com/title/tt2733252/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3

I jeszcze wiadomość od Howiego aka Portosa (Instagram):
"Hi everyone. I've received many beautiful messages from #themusketeers faithful asking about when the 3rd season will begin. I'm told it will be late February/early March but the only sure way to find out is by asking the #bbc. Have a great day!"

romek_krakow

są już 3 odcinki z 3 serii

ACCb

Kiedy w końcu zacznie się ten 3 sezon??

madzik_33

BBC jeszcze nie podała daty :-(
Ale cały czas podgrzewają atmosferę, że to już, zaraz...

ACCb

Skoro nowy showrunner to i nowa data premiery (znaczy, w innym okresie czasu).. ehh BBC :(

madzik_33

Najnowsze wieści: koniec maja.
"We can now confirm that the The Musketeers BBC TV Show will air in the UK around the end of May."

ACCb

Wczoraj była premiera 3 sezonu w Grecji, a w poniedziałek będzie w Turcji.

Anek_Jasna

BBC najwyraźniej produkuje tyle seriali i programów, że na własnym kanale nie ma miejsca na premiery :-) Podobnie było z najnowszym sezonem "Wallandera", który miał premierę w Niemczech bodajże...

ACCb

w necie sa 3 odcinki po eng obejrzec mozna

Jane_Mary20

Już dawno są wszystkie, tyle że po angielsku.

madzik_33

BBC wreszcie wypuszcza nowy sezon. Pierwszy odcinek dziś wieczorem. Warto obejrzeć, bo - jak czytałam - po sieci krąży wersja okrojona - przycięta do potrzeb którejś (tureckiej? greckiej?) telewizji.

ocenił(a) serial na 7
ACCb

Jest siedem odcinków w pełnej wersji WEB-DL.

Mausner

Tak, znalazłam wersję 55-minutową. Chciałam tylko zwrócić uwagę na istnienie wersji ciętej, 40-kilkuminutowej. A wersja emitowana przez producenta, czyli BBC, jest wzorcowa :-)

ocenił(a) serial na 7
ACCb

Te okrojone wersje są tylko do dwóch pierwszych odcinków, do kolejnych są już tylko pełne wersje od BBC. Wszystkie dostępne odcinki WEB-DL nie mają żadnych braków w zawartości odcinków i niczym się nie różnią od tych emitowanych w BBC.

ocenił(a) serial na 9
Mausner

Czy ktoś wie czy będzie 4 sezon?

ocenił(a) serial na 7
kudlacz

Nie będzie, trzeci był finałowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones