PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799218}
5,8 1 567
ocen
5,8 10 1 1567
Heathers
powrót do forum serialu Heathers

Naprawdę taki zły jak mówi średnia ocen? Bardzo cenię sobie film, tak samo musical; liczyłam na coś minimum znośnego (zważywszy na materiał źródłowy). Wypowie się ktoś na temat tych pierwszych odcinków?

ocenił(a) serial na 7
Skeleney

Filmu nie widziałem.Pierwszy odcinek serial bardzo mi się podobał.To jest prawie jak Scream Queens -za czasów kiedy było jeszcze zabawne (pierwszy sezon).Czekam na więcej :3

użytkownik usunięty
kamil665544

Ktoś podrzuci linka do obejrzenia? :)

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

DOKŁADNIE!! Heathers to świetny serial, a Scream Queens pierwszy sezon jest sztosem

ocenił(a) serial na 8
Skeleney

Obejrzałam 2 pierwsze odcinki i też nie rozumiem, dlaczego taka niska ocena...
Błyskotliwy, inny, cyniczny - bardzo wciąga. O ile dalej się nie popsuje to myślę, że dobra 7 będzie.

rrruda666

Do tego pokazujący prymitywne zachowania, rozwiązłość, zdzirowatość, uuurestwo. To wszystko w szkole średniej. Do tego podróbka muzyki ze Stranger Things. Wmawiający widzom, że media społecznościowe rządzą i potrafią zniszczyć życie. Po co propagować takie wartości? Dla mnie Heathers to dno....

perun_6

Ten serial nie propaguje tych wartości tylko je wyśmiewa. Nie bierz wszystkiego dosłownie...

ocenił(a) serial na 6
Skeleney

Pierwszy odcinek nie robi wrażenia, oglądając go się zastanawiałem po co to jest nakręcone. Z ciekawości sięgnąłem po pierwowzór i powiem, że przy niem jednak lepiej zostać. Scream Queens było przynajmniej zabawne tutaj ani ziębi ani grzeje. Nie będę raczej kontynuował.

ocenił(a) serial na 7
Skeleney

Ja oglądam na hbo.go ale tutaj niestety potrzebne konto. Serial ciekawy, jak wyżej wspomniano cyniczny. Dużo alegorii.

ocenił(a) serial na 6
Skeleney

Wg mnie jest naprawdę dobry. Cięty, czasami "chory" humor, duża dawka ironii, no i obśmiewanie wszystkich współczesnych mód, trendów, poprawności politycznej za wszelką cenę et cetera. Z drugiej strony pokazuje niepewność młodych ludzi, ich wrażliwość na opinię grupy i samotność w tłumie. Do tego mamy trochę makabreski. Super miks. P.S. Nie oglądałam oryginału Heathers z Winoną, jednak to chyba zupełnie 2 różne bajki, bo Heathers 2018 jest tak bardzo osadzone w realiach XXI w. że chyba nie da się bardziej :)

ocenił(a) serial na 3
Skeleney

Nie miałem pojęcia o istnieniu pierwowzoru, ale serial naprawdę mi się spodobał. Strasznie przekolorowany, skrzywiony i wypaczony :P Serial ma swój wyjątkowy styl, który bardzo lubię (choćby neony i do tego amerykańskie liceum). Nie jest to serial dla osób, które nie mają dystansu i będą brał na poważnie to co tutaj jest pokazywane. Ocena w mojej opinii lekko zaniżona

ocenił(a) serial na 7
Skeleney

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek. Pierwowzór bardzo mi sie podobał i szczerze nie byłam zachwycona pomysłem remakeu w postaci serialu ale teraz zmieniam całkowicie zdanie. Serial nie jest kropka w kropkę odwzorowaniem filmu, tylko na nim bazuje przedstawiając w sumie nową historię we współczesnych realiach, Kostiumy i dialogi sprawiają, że jest groteskowy i absurdalny, może dlatego nie każdemu się podoba. Wszystko jest przerysowane, ale właśnie na tym polega ten klimat. Mnie urzekł i go polecam,. Plus warto według mnie obejrzeć najpierw pierwowzór dla porównania.

ocenił(a) serial na 7
Skeleney

Nie no, przez pierwsze 4odcinki też sobie myślałam że to jest jakiś żart, ale potem strasznie się wciągnęłam i doceniłam te wartości które ukazuje więc jeśli polubiłas film to serial już wgl

ocenił(a) serial na 9
Skeleney

Właśnie skończyłem i jestem zachwycony!!!

ocenił(a) serial na 8
Skeleney

Nie widziałam pierwowzoru, serial połknęłam w trzy dni. Absolutnie okropny, ironiczny, czasem nawet zbyt groteskowe lub niedojrzałe poczucie humoru - absolutnie w moim guście! Mam nadzieję że nie będzie kontynuacji, bo zaczęłam przywiązywać się do bohaterów, mimo że ani jedna postać nie jest choćby w 50% warta naśladowania lub sympatii. Paskudne, nieprzyjemne charaktery, manupulanci, kłamcy i egoiści, a mimo to wzbudzali sympatię, chwała reżyserom! Bardzo ciekawe dzieło, do którego mam nadzieję juz nie wrócić, bo strasznie wykrzywia obraz świata i zatraca wiarę w ludzi.

użytkownik usunięty
maladi06

Zgadzam sie z Toba w 100%. Rowniez nie widzialam filmu, serial obejrzalam zajmujac sie bobasem w 2 dni. Pierwsze odcinki najlepsze, podobalo mi sie w jaki groteskowy sposob pokazali co liczy sie w dzisiejszych czasach dla mlodziezy. Co ich napedza i motywuje (do roznych czynow). Jakie priorytety maja nastolatkowie i w jaki sposob sa sluchani i widzeni przez doroslych (badz wcale nie). W dobitny sposob bylo tez ukazane "zjawisko" social justice warriors i ich pretensjonalne zachowanie. To ujelo moje serce bo tego zjawiska nie znosze i uwazam za koniec demokracji i racjonalnego myslenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones