PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94747}
8,0 12 784
oceny
8,0 10 1 12784
8,0 2
oceny krytyków
Battlestar Galactica
powrót do forum serialu Battlestar Galactica

Nie wiem o co tu chodzi bo wg opisu to jest film a wszyscy piszą o serialu. Czy to jest w takim razie tylko pilot do serialu z lat 2004 - 2009 czy odrębny film z sensownym zakończeniem? I czy będę wiedziała o co tam chodzi jeśli nie oglądałam serialu z lat 1978 - 1979? Zorientowanych bardzo proszę o info.

ocenił(a) serial na 10

To jest pilot nowej wersji serialu. Nieznajomość serialu z 1978 r. w niczym nie przeszkadza, gdyż nowe BSG ma bardzo niewiele wspólnego ze starym (sama go nie widziałam i chyba nie ma sensu). Zarówno pilot, jak i cały serial gorąco polecam :)

użytkownik usunięty
Aga_darkside

Dziękuję za odpowiedź :)

Aga_darkside

Jak starego nie widzialas to nie opowiadaj, ten nowy to jakby remake, ma duzo wspolnego, a przynajmniej zasadnicze watki. Dlatego ze to remake nie ma znaczenia czy ogladalas stary czy nie.

użytkownik usunięty

Jest to pilot serialu z lat 2004-2009
Nie ma nic wspólnego ze starym serialem ( poza walkami i niektórymi postaciami ) .
Może byc oglądany jak pełnometrażówka , ma rodzaj zakończenia . Dlatego jest traktowany przez dystrybutorów jako odrębny film a nie tylko zwykły Pilot serialu , dokładnie tak samo było z Stargate Atlantis- Rising , jest pilotem serialu Stargate-Atlantis,ale ze wzgledu na rozmach i poruszany temat jest czasami traktowany jak odrębny film pełnometrażowy.
W zasadzie można go obejrzec bez znajomości świata Battlestar-Galactica i na tym poprzestac .
Jak nie chcesz oglądac całości , to wystarczy obejrzec ten film, potem Battlestar-Galactica THE PLAN , póżniej cały 4 sezon i koniec . Ale to duży skrót który pozbawia cię wielu ciekawych wątków .




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones