PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94747}
8,0 12 784
oceny
8,0 10 1 12784
8,0 2
oceny krytyków
Battlestar Galactica
powrót do forum serialu Battlestar Galactica

Battlestar na DVD

ocenił(a) serial na 10

czy jest już ktoś może szczęśliwym posiadaczem? Jak wygląda tłumaczenie, nie spieprzyli tego mam nadzieję.

pozdr

ocenił(a) serial na 10
brownking

ja jestem szczęśliwym posiadaczem. Dostałem z lekkim poślizgiem ale wydanie profesjonalnie przetłumaczone.

ocenił(a) serial na 10
brownking

teraz czekam na kolejne sezony. wie ktoś kiedy mają wyjść?

ocenił(a) serial na 10
hallass

Fakt, przetłumaczone fajnie, tylko szkoda że nie ma żadnych dodatków na płycie. No trudno. A kolejne sezony są pewnie uzależnione od sprzedaży pierwszego :) Miejmy nadzieje że wyjdą wszystkie cztery.

ocenił(a) serial na 10
brownking

Ja się jednak muszę trochę poczepiać tłumaczenia, ogólnie jest ok, ale parę wpadek zaliczyli, najbardziej razi mnie "so say we all" jako "wszyscy tego chcemy" oraz opiekacze zamiast tosterów (!). No i parę literówek w nazwiskach. No ale mogło być gorzej.

Aga_darkside

"So say we all"
"Tak mówimy wszyscy"
lub
"Tak mówimy my wszyscy"
Ja wolę to pierwsze, ale dla naszych rodzimych tłumaczy to było za trudne.
W USA twórcy zajmują się fanami serialu (podcast'y, itd.), a w Polsce to nic. Ja wiem, że to tylko dystrybucja, ale mogli chociaż pokazać że to coś więcej niż tylko skok na kasę. Bo przy takim poziomie wydania DVD to nic innego jak skok na kasę :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones