Selma Blair

Selma Blair Beitner

7,1
5 915 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selma Blair

Szkoda ze prawie nie pokazuja filmow z nia w polsce...... :( <placze>

Damian_10_filmweb

Ja także ją uwielbiam za urodę, jest taka specyficzna, ostra, to jest mój ideał kobiety.(nie, nie jestem lesbijką)

ilona_kuznowicz

No fajna jest :>

ilona_kuznowicz

Kobiecie tesz mają prawo sie podobac inne kobiety

Damian_10_filmweb

Właśnie. Napisałam to, bo ja pod jakimś filmem jak facet napisał,że dany aktor jest dobry, i do tego przystojny to został wyzwany od geja, więc nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi.

ilona_kuznowicz

A ja przyznalam sie do tego ze jestem lessbijką jusz na 3 forach na Porti De Rossi, Amber Heard i na Tajemnica Brokeback Mountain {niech po mnie jadą nie torelancyjne osoby mam to gdzies} :)

Boawista

Tylko to ich i tak mało interesuję, wszędzie w świecie internetu jesteś w jakiś sposób anonimowa. A homofobia będzie trwała tak DŁUGO dopóki ludzie przestaną postrzegać schematowo świata, dopóki nie otworzą swoich małych mózgów na coś nie zrozumiałego dla nich, czyli zawsze.
Irytują mnie także ludzi mówiący o tolerancji do homoseksualizmu, deklarują się wszędzie, że im to nie przeszkadza, chcą tacy być, bo to szlachetna cecha, a gdy dochodzi do bliskiego kontaktu z tym zjawiskiem gnoją to.
Tolerancja jest teraz 'modna'. Sztuczna tolerancja.
Boawista dobrze, że nie przejmujesz się opinią innych, pamiętaj że zawsze masz prawo wyboru.
Pozdrawiam.

ilona_kuznowicz

bo tolerancja a akceptacja to inne pojęcia. Ostatnio usłyszałam od teściowej, że mnie toleruje :) Nie zabrzmiało pozytywnie. "Toleruję kogoś" może oznaczać :"gdy spotkam na ulicy, nie pobiję. Niech sobie będzie, byleby mi w drogę nie wchodził".
Moim zdaniem środowiska lgbt powinny walczyć nie o tolerancję, a o akceptację.

Boawista

ludzie NIE przestaną*

ilona_kuznowicz

Fakt, śliczna, bardzo specyficzna, niepowtarzalna uroda. Szkoda tylko że płaska jak decha ale...

Damian_10_filmweb

No ja się z kolei zdziwiłam bo mam baaardzo podobną urodę do niej. Zwłaszcza jak się patrzy na zdjęcia Hellboy'a z 2004 i jest to zdjęcie z parasolką.mam dokładnie ten sam kształt twarzy.
Na szczęście jednak nie jestem taka niska xD

Damian_10_filmweb

Same here, uważam, że jest mega :>

Damian_10_filmweb

Ideał ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones