Olivia WilliamsI

Olivia Haigh Williams

7,3
9 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Williams

Była dziewczyna naszego ministra spraw zagranicznych:) ciekawe nie?:D
Dobra aktorka

Toma1910

Obłędna :)
No i świetna aktorka- w "Autorze widmo" była rewelacyjna.

Toma1910

To jest juz zupełnie dojechane. Bo sam Sikorski zachowuje się jakby był zwerbowanym agentem CIA. Jest maksymalnie proamerykański, podobnie jak w filmie.

Zycie płata Ciekawe figle. Bo dzięki temu faktowi film nabiera drugiego polskiego dna :)

wiesus

A kto wie kim on jest, nie podoba mi się ten Sikorski.
Palikot powiedział że Sikorski jest funkcjonariuszem Opus Dei, ciekawe czy to prawda czy kolejne brednie pana P.

Andy400

Jest. I co z tego?

Xerxo

Jesteś pewien na 100% że jest funkcjonariuszem Opus Dei ?

Andy400

Ale co z tego?

Xerxo

Nie podoba mi się że tacy ludzie z tej sekty zasiadają w naszym rządzie i mają wpływ na politykę.

Andy400

Nie Tobie jednemu nie pasują ludzie zasiadajacy w rządzie. Mi wszyscy oni nie pasują z her Donaldem na czele.

Xerxo

No widzisz i tu jesteśmy zgodni.

Andy400

ryży musi odejść !

zrelaxowany85

W trybie natychmiastowym !

zrelaxowany85

To teraz masz kurdupla :D

Andy400

Jest agentem Mossadu, jeśli już a sam Palikot też ma tajnych i potężnych mocodawców poza Polską.

Bociek_O_le

Jest też pewnie agentem CIA oraz Jej Królewskiej Mości i każdego kto mu dobrze zapałaci.

Andy400

To jest taki zwyczaj panujący w polityce od początków rozwiniętych cywilizacji: ci mniejsi siedzą w kieszeni tych większych, tu nie ma żadnej filozofii, tylko brutalna prawda. A Opus Dei nie jest jedynym takim sekciarskim klubem dla najbardziej wpływowych, tego jest pełno na całym świecie i w każdym systemie politycznym oraz religijnym. Nie uciekniemy od tego, choćbyśmy chcieli. Jeśli masz pieniądze, masz władzę. Jeśli masz władzę, masz wpływy. Jeśli masz wpływy, masz rząd dusz. Pozdrawiam

Toma1910

Nooo !! Ciekawe !! Czego to się człowiek nie dowie z tego neta. Jestem zaskoczony. W "Autorze widmo" była świetna.

Andy400

Może chłopaczki dokopalibyście się do dziewczyny Jareczka żoliborskiego i tak o niej podyskutowali zawzięcie .

Toma1910

Była dziewczyna naszego marszałka sejmu......na dzień dzisiejszy oczywiście!

dzonydep

Całe szczęscie dla niej. Nie dość, że był marnym ministrem to na dodatek hipokryta (vide afera podsłuchowa).

Toma1910

Kolejna poprawka z naszym byłym politykiem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones