Kristin Scott Thomas

Kristin A. Scott Thomas

7,9
16 805 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Scott Thomas
gamling4

popieram, poprzednie było o niebo lepsze

Lady_Bee

też popieram i błagam: ZMIEŃCIE TO PASKUDNE FOTO

gamling4

Aż się przeraziłam, gdy Ją zobaczyłam. Przecież KST wciąż jest piękną kobietą. A to zdjęcie pokazuje, jakby była starym babonem, brrr!
Do zmiany - zdecydowanie :)

maua7maua

Oczywiście,w fotoshopie czy za kamerą można z niej zrobić piękność wyglądająca na 30tkę,ale nie oszukujcie się,bądźcie realistami !! -ona tak wygląda naturalnie, bo tak wygląda (mniej więcej:)) kobieta 50-cioletnia ! Przypuszczam,że jesteście tutaj młodymi ludźmi,więc mówię Wam,że w wieku 50ciu lat tak będziecie wyglądać - "jak stare babony " , a naprawdę piękni i młodzi to możecie wyjść na dobrze zrobionym zdjęciu. Jeśli chcecie oglądać piękno, w waszym mniemaniu to oglądajcie tylko 18-stki, maximum 30stki :))) A ogólnie to najważniejsze być młodym duchem !!!

melania1964

Moja Mama w tym roku skończyła lat 60 i wygląda (nawet bez makijażu) zdecydowanie lepiej niż KST na tym zdjęciu :) Poza tym ... skoro Kristin ma tyle pięknych zdjęć czemu nie wybrać tego, na którym wygląda korzystniej niż tutaj? :)

maua7maua

To szczerze gratuluję Ci pięknej mamy:)) - to też kwestia oczywiście dbałości o siebie i dobrych genów. Niektórzy mają to szczęście,że wyglądają nawet kilkanaście lat młodziej niż mają w dokumentach ( ale niektórzy niestety przeciwnie )
Wynika z tego KST starzeje się niezbyt szczególnie:((
Zawsze można wybrać lepsze zdjęcie,pewnie - to kwestia tego, czy zgadzamy się na "prawdziwą brzydotę " czy "fałszywe piękno"

melania1964

W przypadku moich ulubionych gwiazd (a Kristin do nich należy) naprawdę wolę wierzyć, że są wiecznie młode i piękne :) Jak w filmach :D

maua7maua

No i wszystko jasne,wydało się;) - kochamy "nasze" ulubione gwiazdy, bo widząc ich wiecznie pięknymi i młodymi sami chcielibyśmy takimi być.:))
Też lubię Kristin i już mi się buźka śmieje, gdy sobie ją przypomnę na końcu " 4 wesel...." - jak stoi obok Księcia Karola :D

maua7maua

moja mama ma 66 lat i też wygląda znacznie lepiej! W sensie zmarchów na twarzy. Ale i tak jestem zakochany w KST :).

gamling4

to ona czy jej matka? Zmieńcie je szybko!

gamling4

Rozumiem że na coś po fotoszopie?
Ps. Zdjęcie jest dobre, tylko ta Pani tak wygląda.

mimoto79

Nikt tu nie mówi o fotoshopie. Po prostu na jednym zdjęciu wychodzi się lepiej, a na innym gorzej.

gamling4

Popieram! Fatalny wybór.

sylvia_fw

Podbijam! ludzie zlitujcie sie, gorszego się nie dało wybrać...

gamling4

Tak, zdjęcie jest stanowczo nietrafione. Kristin ma obecnie 53 lata i wg mnie starzeje się poprostu 'z klasą'. Co Wy na to? ;)
http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Kristin+Scott+Thomas+Only+God+Forgives+Premie res+Ted5lfLoVGjx.jpg (zdjęcie z tego roku)

gamling4

Kristin jest przepiękną kobietą, ale zdjęcie faktycznie nietrafione.

nieznajoma88

Teraz i tak jest o wiele lepsze, z zeszłego roku było nieciekawe.

nieznajoma88

To jest już zmienione zdjęcie. Zauważ, że pierwszy post jest sprzed roku. Jeśli nie widziałaś tamtego to uwierz mi i asiorek205, że to zdjęcie jest zdecydowanie lepsze ;)

gamling4

Podobna do Renaty Przemyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones