Kristin Scott Thomas

Kristin A. Scott Thomas

7,9
16 799 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Scott Thomas
_Madie_

dla mnie rewelacyjna była w dwóch filmach: "Angielskim pacjencie" i "Życie jak dom" :)

Lady_Bee

Cztery wesela i pogrzeb:-).

noman64

Angielski pacjent oraz Gosford Park :)

Horlan

Angielski Pacjent tak. Na pewno też Zaklinacz koni czy Gorzkie gody. Ale ja widziałem ją chyba po raz pierwszy w telewizyjnym filmie Sekretne życie Iana Fleminga. Wcieliła się tam w rolę agentki prowadzącej autora przygód o 007. I co ciekawe. Grał go Jason Connery:-).

noman64

Angielski pacjent i Wojna domowa

Lady_Bee

ja jej w "Tylko Bóg wybacza" nie poznałem.
świetna rola

_Madie_

Ciężko podać jedną rolę, ale napewno wśród jej najlepszych będą:

"Angielski pacjent"
"Zaklinacz koni"
"Kocham Cię od tak dawna"
"Odchodząc"
"Z Tobą i przeciwko Tobie"
"Życie jak dom"

:)

asiorek205

"Zaklinacz koni" to rola jej życia i przepięknie wyglądała w tym filmie. Trudno mi wybrać tylko jedną jej rolę, bo właściwie zawsze reprezentuje wysoki poziom gry.

asiorek205

Ja ciągle waham się pomiędzy rolą Juliette ("Kocham cię od tak dawna") a rolą Suzanne ("Odchodząc")... Obydwie rewelacyjne!

magmos

Popieram. W tych filmach była świetna

_Madie_

Nie będę robić kolejnego posta bo to chyba nie aż tak ważne, ale dla zaineresowanych - jest już online 'Dans la maison' z polskimi napisami :)

_Madie_

Tylko Bóg wybacza, Angielski Pacjent, Zaklinacz koni

Vangelis7

Rolą Crystal ("Tylko Bóg wybacza"), KST udowodniła, że jest aktorką-kamelonem, potrafiącą wniknąć nawet w najbardziej ekstremalne sytuacje. Fajnie, że trafił się taki Refn, który potrafił dostrzec drzemiący w niej potencjał.

_Madie_

Zawsze będę wspominać i wracać do filmu ZAKLINACZ KONI i ŻYCIE JAK DOM, podobała mi się jej kreacja w ANGIELSKIM PACJENCIE, ale najwięcej rozrywki miałam gdy oglądałam WSZYSTKO ZOSTAJE W RODZINIE i U NIEJ W DOMU, NIE MÓW NIKOMU. Czekam na MY OLD LADY z Kevinem Klinem może być wesoło. Jest charakterystyczna ale w filmach francuskich tak rzadko można ja zobaczyć. Szkoda!

Whitmanoff

> Czekam na MY OLD LADY z Kevinem Klinem może być wesoło. Jest charakterystyczna ale w filmach francuskich tak rzadko można ja zobaczyć. Szkoda!

Jest słodko-gorzko, a przez to realistycznie, choć... pierwsza scena z udziałem KST rzeczywiście powoduje niekontrolowany wybuch śmiechu! ;)

magmos

Już widziałaś? Możesz podać źródło?
Ale nie piszesz ironicznie? Salwa śmiechu tzn. w dokładnym sensie tego znaczenia?

Whitmanoff

Mój wpis jest wolny od ironii - pierwsza scena (toaletowa!) z udziałem KST rzeczywiście wywołała u mnie niekontrolowany atak śmiechu, a linka prześlę na PW.

_Madie_

Kocham cię od tak dawna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones