Janet McTeer

7,4
7 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janet McTeer

zobaczyłam ja w Albercie Nobbsie- świetna rola,
a ona sama bardzo budzi zaufanie, jej uśmiech nie jest wypozowany a czuć, ze pokazuje jej charakter, zdrową pewność siebie i pozytywne nastawnie do ludzi, ma w sobie coś, co bardzo mi imponuje, piękna kobieta-piękno niezależnie od wieku

ana_ax

Widziałam ją w "Hannie Arendt", co prawda rola drugoplanowa, ale kradnie sceny (dość nużącego niestety filmu) jak tylko się pojawia, jest zjawiskowa, mimo upływu lat ma piękną twarz, fantastyczna mimika, coś figlarnego w oku, jakiś rodzaj optymizmu, cudowne, kobiecie kształty, naprawdę fantastyczna aktorka.

Sabistyna

Podpisuję się pod Waszymi opiniami na temat tej aktorki. "Zdrowa pewność siebie" i wrodzona charyzma nieskażona manieryzmem i egzaltowaniem, które są zmorą większości aktorów (nawet tych uważanych powszechnie za utalentowanych czy wybitnych). Dlatego z łatwością kradnie sceny grając nawet drugi plan.
Silna osobowość, świadoma własnych możliwości aktorskich - pod tym względem przypomina mi nieco bardziej znaną koleżankę po fachu - Emmę Thompson :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones