James Callis

7,3
2 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Callis

Niesamowicie zagrał dr Gaiusa Balatara... tego się nie da ubrać w słowa, postać którą w jednym momencie kochasz, w drugim zaś nienawidzisz.

succubusus

dokładnie normalnie coś pięknego tam zrobił widzę że dostał jakiegoś saturna ale ja bym mu dał oskara :-)

succubusus

mimo że spiskuje z cylonami jest najciekawszą postacią BSG

lesiu234

http://www.frailsistercomics.com/wp-content/uploads/2010/07/My-Triumphs-My-Mista kes-by-Gaius-Baltar-aka-.jpg

succubusus

Niesamowicie zagrał, dokładnie! Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli, nie można by lepiej przedstawić tej postaci, bardziej przekonująco, wzbudzając taki ogrom sprzecznych emocji. On po prostu BYŁ Baltarem, zaprezentował aktostwo na najwyższym możliwym poziomie.

succubusus

A kiedy go kochałeś? ;) Od pierwszej sceny był megawkurzający, i tak w całym serialu.

succubusus

Po pierwszym sezonie mam tylko jedno określenie - przebrzydły. Zobaczymy, co będzie dalej ;)

joasiarybelska

B E Z N A D Z I E J N Y i "przebrzydły" - to bardzo trafne określenie :) Nie mogę na tę gębę patrzeć, rzygać mi się chce. A jeśli chodzi o jego "grę", to umie dwie rzeczy: marszczyć czoło i wytrzeszczać oczy - gdzie tu aktorstwo?? Masakra:/

_eFFcia_

W końcu jakaś trafna opinia ;) typ jest tak słaby, że kładzie cały serial momentami na łopatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones