Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

czy uwazasz ze Hugh jest przystojny?Czy bys za niego wyszla jakby ci sie oswiadczyl i dlaczego!!

użytkownik usunięty
Kasia_10

On jest boski te ciało usta:)mniam chetnie bym go schrupała,i napewno gdyby to było morzliwe bym za niego wyszła:)On poprostu jest dojrzały wie co robi i sprawia wrażenie faceta odpowiedzialneg:)))

jest przystojny... ale bym za niego nie wyszła, bo to nie mój typ :) ja wolę J.Deppa i Adriena Brody'ego (wiem że Adi jest nie za ładny ale ehhh.... to mój typ :P)

użytkownik usunięty
Kasia_10

Z fizycznego punktu widzenia podoba mi się bardzo. Jest w moim typie, gdyż lubię niebieskookich i ciemnowłosych facetów. Ale sam fakt, że odpowiada mi jego fizyczność nie świadczy, że zgodziłabym się za niego wyjść, gdyż po prostu go nie znam.

użytkownik usunięty
Kasia_10

Uważam że jest najnajnajnaj.................. przystojniejszum facetem!!!!!!!!Jest ładniejsy od mojego faceta!!
Ma boskie niebieskie oczy i w ogóle a jego uśmiech powala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Z wielką przyjemnością bym za niego wyszła bo jest boski!!

użytkownik usunięty
Kasia_10

jestem chora na jego punkcie i obawiam sie ze niepredko sie wylecze. na pewno bym sw zgodziła, choc moglby byc moim ojcem, moj facet nie równa mu do piet:((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((

użytkownik usunięty
Kasia_10

Kurde co za pytanie!Chociarz jest starszy odemnie o 32 lata to bym za niego wyszła to oczywiste,a co tam wiek on spotykał się z takimi laskami o 20 lat młodszymi od siebie i jakoś to było,a po drugie myślę,znaczy ja to wiem,że jestem w jego typie,a on w moim.Jest zabójczo przystojny,sexowny,ma czarujący uśmiech,piękny głos,jest cudownym aktorem i wszyskie filmy z jego udziałem są wspaniałe!Brak mi słów poprostu,jestem chora na jego punkcie,zakochałam się na maksa,nikt jemu nie dorówna-NIGDY!Podobały mi się jak fajnie tańczył w filmie "To właśnie miłość"
Gdyby czytał to ktoś kto go zna,albo kto ma do nieog jakiś kontakt proszę o kontakt-mój numer na gg to:5771869
Pozdrawiam Ciebie hugh!

użytkownik usunięty
Kasia_10

odpowiadajac na pytania - 1) nie, 2) nie, bo go nie znam.
jest niezlym aktorem, ale nie mozna powiedziec, ze wybitnm, tak jak nie mozna powiedziec, ze Woody Allen jest wybitnym aktorem (pomijam kwestie jego rezyserii, bo ta jest znakomita) - fajnie sie go oglada, ale facet ma taka maniere, ze nie jest w stanie zagrac wyraznie zroznicowanych postaci (vide Allen), wiec nie mozna mowic o jego wybitnym aktorstwie. sympatyczny gosc, grywajacy w lepszych i gorszych filmach (zdarzaja sie kultowe, a prawie wszystkie bardzo popularne). lubie, ale moim skromnym zdaniem piekny to on nie jest :). sora. aha. i rozumiem wszystkie fanki jego urody, bo sama uwielbiam Benicio Del Toro, który podobno jest paskudny (przynajmniej tak uwaza znakomita wiekszosc moich znajomych).

Kasia_10

hmhmhmhmh...niewątpliwie ma coś w sobie...nie oceniam tu umiejętności aktorskich(wszyscy wiemy jakie są;)ale emanuje od niego urok wiecznego chlopca...no i ten brytyyjski akcent:)))

Kasia_10

A ja widzę, że mam inne gusta niż wszyscy tutaj... :) Według mnie Hugh jest naprawdę świetnym aktorem, ale na mnie niestety jego "uroki" nie działają... Nigdy bym za niego nie wyszła. Ja z aktorów mam już jeden typ dla którego chętnie stanęłabym na ślubnym kobiercu, ale nigdy nie będzie nim Grant.

Pozdrawiam wszystkich :)

Kasia_10

takkk...hugh jest przystojny i taki slodki ale czy ja wiem?? nie nie zgodzila bym sie pod rzadnym pozorem....:) po pierwsze to za stray a po drugie to ja juz mam jednego angielskiego kandydatai bardziej w moim wieku...tez brunet z niebieskimi oczami:)

pozdro monika:)

Kasia_10

Świetnie wyglądał w "Czterch weselach i pogrzebie" ( bo młodszy był xD). Teraz się trochę zezmarszczkował i jush nie jest taki sexiasty, ale też może być ;) Akcent ma jak normalny brytyjczyk (bardziej londyńczyk xD) i to właśnie kocham :droll: Mogłabym za niego wyjść jeśli byłby młodszy o jakieś 15 lat, okazałby sie takim spox gostkiem jakiego go sobie wyogbrażam i do tego umiałabym w końcu angielski na poziomie zaawansowanym xD xD xD xD xD xD xD

_Lily_

buahahhaha xDDDDD miałam na myśli 25 lat (hahaha) xDDDDDDDDD
(muszę się naumieć liczyć xD)

Kasia_10

jak dla mnie jest przystojny i ma w sobie coś takiego "spoko i tak wiem że jestem fajny" albo poprostu jego twarz robi takie wrażenie :D Nie nie wyszłabym za niego, no way, wyglad to nie wszystko :D

__Magda__

może i jest przystojny,ale wszyscy dzienniekarzee którzy robili z nim wywiad twierdzą że jest GŁUPI JAK BUT,i chodzi tu o inteligencje,pytany o jakieś bierzące zdarzenie światowe nie potrafił odpowiedzieć,a wszyskie jego odpowiedzi muszą być naprowadzane przez dziennikarzy.....facet!!!!!! do szkoły!!!!!!!

użytkownik usunięty
dragonlfy

xDD
Gadałaś z tymi dziennikarzami?? xDD xD xD Bo nie wiem skąd w ogóle mogło się zdarzyć, że dziennikarz w jakimś wywiadzie czy gdzieś zawarł opinię/ocenę na temat jakiegoś wykonawcy, a szczególnie Granta,bo o nim wcale w gazetach nie ma za dużo :P xD

a no rzebyś wiedziała że mam tą opinie z osobistego źródła...no ciekawe dlaczego nie ma z nim dużo wywiadów........oh dzizys

użytkownik usunięty
dragonlfy

Buahahha xD Śmieszą mnie tacy ludzie xD Osobistym źródłem możesz sobie nazwać nawet swojego brata czy tam kogoś xD A mało jest z nim wywiadów w prasie (bo o to mi chodziło), bo w televizji już go dużo razy widziałam :P Ale jeśli sądzisz, że jest taki straszliwie głupi to po co w ogóle wchodzisz na tą podstronę?? dziwne... "........oh dzizys"

lubie uśwaidoamić ludzi......................... .........." xD " buhahaha

użytkownik usunięty
dragonlfy

a ja to samo o tym gosciu slyszalem - jedna dziennikarka wypowiadala sie o tym z kim miala najlepszy wyiwad i najgorszy - nie pamietam z kim miala swoj najlepszy ale najgorszy miala z Grantem - podobno wygladal tak: pytanie - yyyyyyyy... - pytanie - yyyyyyyy... - pytanie - yyyyyyyy... - podsumowala ze gosciu do najinteligentniejszych nie nalezy

Pozdrawiam

Zdaje się, że powiedziała to Karolina Korwin-Piotrowska, ale ręki sobie za to uciąć nie dam ;) Wiem tylko, że niezwykle mnie ta opinia zawiodła, bo w filmach najczęściej gra facetów błyskotliwych, potrafiących znaleźć się w każdej sytuacji no i co tu dużo mówić niezwykle uroczych (przynajmniej dla mnie). No, a zwykle mamy w zwyczaju utożsamiać aktorów z ich rolami, co zresztą, jak widać jest zupełnym nieporozumieniem.

Ja go odkryłam późno, dopiero po "Dzienniku Bridget Jones", wcześniej nie rozumiałam jego fenomenu, zresztą dalej jego aparycja z chociażby "Czterech wesel i pogrzebu", do mnie nie trafia, zdaje się, że w jego przypadku wiek zadziałał na korzyść... On rzeczywiście ma coś w sobie, może to swoista nonszalancja? Sama nie wiem, ale prawda wygląda tak, że należy do grona aktorów, których filmy oglądam, by głównie patrzeć no i słuchać, bo uwielbiam jego brytyjski akcent :)

Kasia_10

Hugh Grant to jeden z przystojniejszych aktorów na świecie. Oczywiście, że bym za niego wyszła. Ma przepiękne oczy, jest anglikiem(lubie angielski humor, a poczucia humoru w facetach szukam) i wogóle czas go nie zmienia. Cały czas wyglada tak samo:)))))

Nenya

ładnie się śmieje:) i oczka też ma niczego sobie:P

użytkownik usunięty
Kasia_10

Mi osobiście Grant baaardzo odpowiada... :D pomijam fakt, ze moglby byc moim ojcem,ale.. ja wychodze z założenia , że faceci są jak..wino.. IM STARSZE TYM LEPSZE! wiec... nie miałabym nic przeciwko jego oświadczynom ;] On ma to "coś" w sobie.. ten blask w oczach i ten... czarujący uśmiech... ach... :)
a mowiac jak najbardziej szczerze... te zmarszki jeszcze dodają mu uroku :P serio ;] !
tyle od nawiedzonej fanki ;] hehe dodam jeszcze, że z Polaków urodą odpowiada mi Maciek Zakościelny i Michał Wójcik z kabaretu AMM...
... wiec jak już to ktoś przeczytał to zapraszam do galerii na www.paulina001.prv.pl :D Pozdro :)

Kasia_10

nie jest przystojny ale jest straaaasznie uroczy *_* no i w sumie eż seksowny ;)

a drugie pytanie jest idiotyczne!! jak można wyjść za kogoś kogo się raczej nie zna?! bo nie przypuszczam żeby ktokolwiek z czytających kumplował się z Hju Grantem... :|

użytkownik usunięty
suzz

Hugh jest zabójczo przystojny, ma ładną fryzurę i zgrabny tyłeczek chętnie bym się wbił w niego. Zawsze marzyłem o ślubie z Hugh (szczególnie gdy oglądam Cztery wesela) ale na razie w naszym kraju te związki są nielegalne. Buziaczki hugh

Jest przystojny, ale tylko to , i gdyby mi się oświadczył nigdy bym za niego nie wyszła, .... bo ..... wogóle go nie znam i nie wiem jaki jest naprawdę, ale i tak bym za niego nie wyszła
pozdrawiam kazdego ;)

Clarien

jest strasznie przystojny!!!! czy bym za niego wyszła? musiałabym go najpierw poznać;D

Miyu67

jest przystojny i bardzo uroczy i na pewno bym za niego wyszła bo poza tym ma dużo kasy hehe

pettycoat

Ale wy jesteście nerealne dziewczyny!!! To co wy piszecie jest aż nieprawdopodopne! Przeciez większośc z was (o ile nie wszystkie) ma kilkanascie lat! I wychodzi sie za kogoś z miłości a nie dla pieniędzy, czy wyglądu. Miłość to miłosc,a to co wy piszecie jest pospolitym zauroczeniem nastolatek na punkcuie swojego idola! A jeżeli uważacie, że to jedna jest miłośc, to nie macie na temat miłośći pojęcia. Jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam ale prawda niekoniecznie musi być sprawiedliwa. POzdrawiam

t_tobi

I kto tu jest nie realny? Na pewno ten, kto twierdzi, że za mąż nie wychodzi się z rozsądku (czytaj: pieniędzy). I jeszcze jedna uwaga do osób, ktore uwazają, że On nie jest inteligentny: LUDZIE!!! On skończył OXFORD!!!, a dyplom tej uczelni świadczy sam za siebie. Więc proszę nie dywagujcie na ten temat już więcej.
Poza tym, Hugh jest bardzo dobrym aktorem:) Pozdrawiam:)

samweise

JA wiem że on skończył Oxford. Wiem również że jest wspaniałym aktorem. Przeczytaj sobie to, co napisałam na forum. Ale my tu piszemy o miłości, a nie o zdolnościach Hugh Granta. Ja uważam że za mąż powinno wychodizć się zmiłosci a nie dla pieniędzy bo jak wiadomo pieniądze szczęścia nie dają a pozatym to swiadczy tylko o pazerności i obłudności. Dziewczyno! Ty wyszłabyś za Hugh Granta? Zastanów sie nad soba! Bo coś tu ejst nei tak! Pozdrawiam xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones