Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

Hugh Grant, wieczny kawaler, zaszokował niedawno klientów jednej z londyńskich restauracji.

Aktor wybrał się na obiad z tajemniczą kobietą i przyjacielem, ale zajmował się zupełnie czymś innym od jedzenia.

Zupełnie nie zważając na fakt, że nie są sami, cała trójka oddawała się dość intymnym czynnościom - Grant namiętnie całował piękną Azjatkę, podczas gdy jego przyjaciel gładził wnętrze jej uda.

- To było ohydne - opowiada jedna z klientek lokalu. - Nigdy czegoś takiego nie widziałam. Hugh i ta dziewczyna szli na całość, a jego kumpel dotykał jej ud. To nie było normalne. Potem dziewczyna zaczęła na naszych oczach lizać palce Hugh.

femles_CS

taaa co jeszcze? szybki seks za barem....

femles_CS

Nie mam pojecia skad to zabrales, w sumie gdybys mogl to podaj zrodlo (choc zaloze sie to jest zupelnie wyssane z palca) ale wydaje mi sie ze to ma zwiazek z kolesiem ktory prawdopodobnie zrobil sobie operacje plastyczna (dosc nieudana) zeby upodobnic sie do Granta. Tylko tak mi sie wydaje, nie mam zadnej pewnej informacji ale wydaje mi sie ze sie podszwa pod Hugh. Mam nawet jego zdjecie i ta "Azjatka" o ktorej wspominales. Jak dla mnie to ta historia to bujda.

http://farm3.static.flickr.com/2407/1495574155_b8472233a6_o.jpg

femles_CS

Ja myślałam że ty się rozmawia o filmach, a nie plotach z "Życia na gorąco" czy innych szmatławców

użytkownik usunięty
wiola99

A ja myślałam, że rozmawia się o aktorach również.

femles_CS

taa.. a ciekawe skad taka pewnosc ze to byl Hugh. Rownie dobrze to moglbyc ktos podobny! nie we wszystkie plotki warto wierzyc..

sophie91

tak naprawde lepiej nie wirzyć w żadne. a kto wierzy to jest idiotą. :/

Aniass_La_Ct

W sumie to możliwe ,kiedyś Hugh Grant został przyłapany na barszkowaniu z prostytutką, zapytany czy nie czuł sie skrepowany grając wiadomą scenę w The edge of reason(z pewną Tajką ,która okazała się Tajem:pp) ,powiedział że nie ,widać w jego naturze leżą takie zachowania

Aniass_La_Ct

to już chyba jego sprawa co nie? chyba nie odrużniacie postaci od aktora.
on jest człowiekiem i moze robić co chcę.. jego sprawa.

użytkownik usunięty
one_blood

Buahaha,
garfild_home czy Ty nie widzisz, że na tym zdjęciu nie jest żaden 'klon' tylko figura woskowa? xD
lol

i do tego bardzo brzydka

phi__

ta i dzialo sie to napewno w nibylandii

KAOS_79

Och jaka błyskotliwa uwaga. Nie chcesz chyba powiedzieć, że to nie jest figura woskowa..?

Chyba ktoś tu nie zrozumiał ironciznego charakteru wypowiedzi garfield_home'a.

paraiso

*ironicznego

przepraszam za literówkę.

femles_CS

hahahahah...za dużo się naczytałas pudelka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones