Claire Forlani

7,6
7 411 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

Tutaj na zdjęciu wygląda nieciekawie, a w Joe Black w każdym ujęciu wyszła pięknie a ten jej delikatny uśmiech i subtelne spojrzenie... Eh, zmieńcie to

Susan z Joe Black to jedyna przeze mnie ulubiona i warta zapamiętania rola kobieca a widziałem ponad 500 filmów. I niech się schowają te Meryl Streep i Natalie portman i inne...

Żadna kobieta na ekranie nie skradła mojego serducha tak jak Claire w Joe Black - była tam olśniewająca i nie chodzi tylko o wygląd;)

Kolego mam dokładnie takie same odczucia co do Claire, i jej roli w Joe Black. Widziałem tak wiele filmów i akurat ona w Joe Black mnie powaliła na ziemie, leżałem z jezorem wywalony na wierzch i nie mogłem się na nią napatrzeć. :)

Nie wiem, czy odnosimy się do tego samego zdjęcia, ale na obecnej profilówce wygląda bardzo dobrze. Abstrahując od tego, że minęło już sporo czasu od "Joe Black" to jej gra była tam straszna, ta mimika, wymuszone uśmiechy, mrużenie oczu w każdej scenie - ciężko się to oglądało. Oczywiście są różne gusta, mniej i bardziej specyficzne, ale nazywanie jej najlepszą aktorką, bo się ktoś napalił w jednym filmie, to mówiąc delikatnie lekka przesada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones