Claire Forlani

7,6
7 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

tak przewala oczami, mruzy je i non stop kiwa glowa. Denerwujace :-/

piegowaty_fiolek

Obawiam się że w każdym jest taka "dramatyczna". Nie mogę znieść tej jej zmanierowanej i przekombinowanej gry, irytuje mnie jak żadna inna aktorka. Dałam jej 1...Zero naturalności. Nie wiem skąd tak wysoka nota.

frrozen_

Widze, ze nie jestem sama ;-)
Ja ogladalam tylko "Joe Black" z tą aktorka i szlag mnie trafial. Caly film popsuty...

piegowaty_fiolek

Oj tak! W "Joe Black" przeszła samą siebie! Oglądałam ten film w większym gronie osób, koleżankom się podobał a ja myślalam że wylecę za drzwi, bo albo umierałam ze śmiechu albo szczerze mówiłam co myślę o popisach Naszej-Ulubionej-Aktorki. Dosłownie w każdej scenie była tak egzaltowana, że tylko czekałam aż zemdleje czy rozpłacze się. Baaaardzo irytująca. I tylko zastanawiam się skąd tak wysoka nota??? No ale są tacy ludzie na których bez żadnej większej przyczyny ma się "alergię" i ja to mogę powiedzieć o tej pani wlaśnie. Może więc jest wybitna? (lol) Pozdrawiam:-)

frrozen_

Jesteście zazdrosne dziewuchy i tyle...tfu!
Claire jest przeurocza i właśnie w tym jej stylu gry dostrzegam jej wielki urok, wdzięk, kobiecość, niewinność, szlachetność, klasę i co tam jeszcze chcecie...
PS- właśnie obejrzałem Joe Black i dziewczyna jest tam wspaniała!

a wy jesteście babskie, zazdrosne gady i tyle...

lisoszakal

Również zgadzam się z poprzednikiem. Jej cały urok jest właśnie w tym. I mnie się baaaardzo podobała. Ale jest to moja subiektywna ocena i każdy ma prawo do swojego zdania. A tak poza tym to pewnie po prostu jesteście zazdrosne :D

Falas

Czyli mamy identyczne, trzeźwe poglądy :-)

By the way....Co to za niewiasta na Twym avatarze? Bardzo ładna...A co na to Koleżanki? Pewno powiedzą, że taka jakaś...zwiędła ;-)))

piegowaty_fiolek

po przeczytaniu tych komentarzy podniosłam sie na duchu, bo do tej pory czytałam tylko pozytywne komentarze na jej temat, a podzielam wasze zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones