PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714}

Wesele Muriel

Muriel's Wedding
6,8 4 873
oceny
6,8 10 1 4873
6,7 3
oceny krytyków
Wesele Muriel
powrót do forum filmu Wesele Muriel

perke???

użytkownik usunięty

Na początku byłam zachwycona - zakompleksiona Muriel zjadana przez drune koleżanki i rodzine rodem z planety małp, wyłazi z cienia przy pomocy dzielnej koleżanki. Ale po jaką cholerę ona wzięła ślub z tym szwabskim piłkarzem? To moim zdaniem zepsuło jej pozytywny wizerunek, bo stała się postrzegana jako osoba egoistyczna i cwana. Gdyby w ostatniej cwhili zrezygnowała....

-SPOILER-

Ależ.. zdała sobie sprawę ze swojego egoizmu dopiero po śmierci matki. Dotarło do niej wtedy, że jest wyrachowana i myśli tylko o sobie tak jak jej ojciec, o tym jak postrzegają ją ludzie, zresztą ci którzy powinni być kompletnie dla niej nieważni, a nie liczy się z bliskimi sobie. Również z tego, że okłamywała samą siebie, wmawiając, że wymarzony ślub ją zmieni, że w ten sposób wszystkim pokaże itd. Tymczasem nie zmienił nic, co by mogło wpłynąć na jej szczęście, a najważniejszym wydarzeniem w życiu był dla jej matki, której nawet w ten swój wielki dzień nie dostrzegła. W ogóle wątek matki najbardziej mnie wzruszył...
A ślub wzięła z południowoafrykańskim pływakiem. :)

użytkownik usunięty
mala_madi

fakt, był z RPA. w pamięci zachował mi się jakoś tak nazistowsko, stąd omyłka. :0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones