PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139055}

Trzej Caballeros

The Three Caballeros
5,9 439
ocen
5,9 10 1 439
5,0 2
oceny krytyków
Trzej Caballeros
powrót do forum filmu Trzej Caballeros

POŁĄCZENIE KULTUR

ocenił(a) film na 5

Film jest połączeniem 3 kultur - amerykańskiej, latynoskiej i brazylijskiej. Obmiewa raczej w większość muzyczną, po kolei odwiedzamy Kraje hiszpańskojęzyczne, by zatrzymać na karnawał w Brazylii. Większość scenek jest zrealizowana w prawdziwych plenerach - zaś Donald (gdyż jest on główną gwiazdą filmu), dopełnia animacyjnie obraz.
Produkcja nieszczególnie mi się podobała, mimo, że to stary dobry Disney, jakoś do mnie trafia..

ocenił(a) film na 9
akira894

to mój ulubiony film bo ogladałam go jeszcze w dziecinstwie i byłam strasznie do niego przyzwyczajona ale niestety wideo zepsuło kasete na którym był nagrany i sobie o nim zapomniałam a teraz odzyły dawne wspomnienia. :D nadal jest moim ulubionym filmem Disneya.

ocenił(a) film na 3
akira894

Świeżo po seansie (wielki plus dla Disney plusa, że wrzucił tam takie starocie). Uważam, że ten film to całkowita katastrofa; sprawia wrażenie, jakby powstał, żeby uświadomić Burgerożerów, że istnieje coś takiego jak Brazylia i Meksyk. W dodatku największy plus, czyli fragment o pingwinie nawet nie pasuje do reszty filmu. Dużo tańca, dużo śpiewania, jeszcze więcej ślinienia się do kobiet (przy okazji nieźle widać jak zmieniły się standardy piękna). Nie wyobrażam sobie jak podczas produkcji ktoś z twórców mógł sobie powiedzieć „ale dobry film rysujemy”.

akira894

Fajnie, że można to zobaczyć. W dzieciństwie widziałem tylko fragment, tytułową piosenkę, która wciąż mi się podoba. A przed laty śpiewająca kaczka, papuga i kogut naprawdę zapadły mi w pamięć.
Bardzo trudno ocenić takie produkcje. Fabuła żadna. Dałbym 2, pomimo wspomnianej piosenki. Ale należy się przynajmniej punkt więcej za połączenie scen aktorskich i animowanych, bo czterdzieści lat później filmowcy nie robili tego o wiele lepiej. I kolejny punkt za ciekawe tło historyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones