PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728411}
4,0 71
ocen
4,0 10 1 71
The Hollow
powrót do forum filmu The Hollow
maszakrator

Masz rację tutaj jest zwiastun dość ciekawy pisze że będą "the most terryfing monster moviest in recent history" https://youtu.be/8fDo3-mluOs

maszakrator

Nic nie trzeba poprawiać
http://www.imdb.com/title/tt3827684/?ref_=nm_flmg_act_3

rocky_filmaniak

co niby nie trzeba madralo? Zamiast wygadywac madrosci - wystarczylo spojrzec na plakat na poczatku... To co ty tam linkujesz - to przeciez calkiem inny film...

rocky_filmaniak

sorry zwracam honory - bo widze ze sie im cos popieprzylo.... Obsada wyglada na ten Twoj, co go linkujesz - ale juz data premiery wskazuje na The Hallow plus ten plakat... Nie wiadomo teraz o kogo chodzi...

Wikus_Van_De_Merwe

hehe ja się nie mylę, już ci tłumaczę: są 2 filmy "The Hallow" i "The Hollow", ten pierwszy jest bardziej znany jako "The Woods" : http://www.filmweb.pl/film/The+Woods-2015-712569 i tu widocznie ktoś pomylił plakat, ale widzę, że poprawny czeka juz w kolejce kontrybucji.

rocky_filmaniak

mi to nie musisz nic tlumaczyc - ja wiem ze jest i jeden i drugi... Tu po prostu zmylil mnie plakat - i on wcale nie jest bardziej znany jako "The Woods" - to byl raczej jego roboczy tytul - a "The Hallow" to tytul ostateczny - i to pod nim jest on znany..

Wikus_Van_De_Merwe

Czyli po prostu tytuł "The Hollow" jest ok i obsada, reszta już nieprawdziwa plakat/data premiery, to ciekawe jak to zostało zaakceptowane, weryfikator chyba był pijany.

rocky_filmaniak

no wlasnie - to jest glowne manko FWeba, ze czesto i pelno jest od takich babolow, ktore wlasnie wywoluja nielada chaos - a zgloszenie czy proby jakis weryfikacji - nie wiadomo gdzie w sumie landuja, bowiem czeka sie na nie czasami i do chyba sadu ostatecznego....

Mi sie wydaje ze ta cala baza danych - to jeszcze jakis archaiczny relikt - bowiem normalnie to takie systemy powinne same reagowac i - albo automatycznie zglaszac ze nastapil blad - albo jeszcze lepiej to od razu same automatycznie poprawiac - ze np. przeciez widac to od razu w bazie danych - ze np. cala wlasnie obsada nie pasuje pod dany tytul, ze np. jakis aktor wcale nie gral w filmie "The Hollow" - ale za to w "the Hallow" itd... Albo wlasnie ze data premiery sie nie zgadza etc... Te rzeczy powinny sie zazebiac - po prostu sie automatycznie dopasowywac - ja tego wlasnie nie kapuje - bo przeciez na tym polegaja wlasnie glowne zadania takich baz danych... Czyli jezeli np. ktos otwiera nowy watek o jakims filmie - i np. dochodzi do obsady i wpisuje nazwisko jakiegos aktora - to przeciez zazwyczaj juz taki aktor ma juz gotowa te swoja filmografie - i wtedy wlasnie powinno juz wyskakiwac - ze albo sie wszystko zgadza i pasuje - albo ze jednak nie pasuje - i wtedy powinna sie zapalac jakas czerwona lampka.. No ja wiem, ze moze tez byc przypadek, ze ten aktor nie ma jeszcze calkowitej filmografii - czyli w takim przypadku nie byloby zadnego alarmu - no dobra - ale taki zbieg okolicznosci - chyba bylby niemozliwy tyczyc sie co do calkowitej obsady - i wtedy juz by sie komus musialoby sie zapalic te czerwone swiatelko - a wiec to juz by oznaczalo, ze tu jednak dla wszystkich cos by nie tak "w trawie piszczalo" - to przeciez proste jak budowa cepa.

A tak to wlasnie na kazdym kroku mamy takie baboly, ze jak nic to juz tylko szukac jak wiatru w polu... To tak jak wlasnie z tym Twoim linkiem do filmu o tym "roboczym" tytule "The Woods" - ktory przeciez calemu swiatu jest znany jednak pod tytulem "The Hallow"... I jak ktos bedzie go pod tytulem szukac - to go wlasnie nie znajdzie - albo tak jak ja - wylanduje pod filmem "The Hollow" i bedzie przekonany, ze to tylko drobna literowka - bo przeciez plakat sie niby zgadza.... I potem w zmudnych debatach i niemalze detektywistycznych "riserczach" dopiero wychodzi na jaw co z tym wszystkim zacz bylo i jeszcze jak widze dalej trwac bedzie...

Kolesie musza w koncu cos z tym calym fantem zrobic - i troche w tego molocha zainwestowac i go zmodernizowac (a nie tylko kupony caly czas odrywac i liczyc) - bo im za niedlugo te cale perpetum mobile wokol uszow w sina dal pofrunie - ze sie dopiero zdziwia! To taka moja mala dla nich rada...
A-Hoj i 3m sie...

użytkownik usunięty
Wikus_Van_De_Merwe

tez sie z ty czesto spotkalam, a jak chcialam cos poprawic czy ulepszyc to bylo to odrzcuane bez powodu, albo w ogole ignorowane

zdaje i sie, ze ci "weryfikatorzy" maja po prostu rzeczy w dupie, no halo,ale jak cos weryfikujesz i odrzucasz poprawne, a w innym przypadku akceptujesz "the hallow" wrongly to dupa,a nie weryfikator jestes

przepraszam, za wylewanie zali, ale od 2 lat filmweb mnie wkurza takimi wlasnie akcjai :/

ci wlasciciele to aktualnie sami to nic nie robia - absolutnie nic.... Caly ten projekt zrobil sie leniwy - gdyby nie te cale community i pelno tych zaangazowanych ludzi, ktorzy robia tu za frico - a jak za frico - no to wiadomo, ze tego sie juz tak nie pilnuje jakby sie dostawalo za to kase - no i dlatego tak tu niechlujno...

No i przede wszystkim to im sie zrobilo olbrzymim serwisem - a oni zamiast isc z pradem czyli rownolegle sie do tej wielkosci rozwijac, sie dopasowywac - staneli w miejscu... Ostatnio chcialem ocenic jakis film - a tam jeszcze go w ogole nie idzie - tylko mozna zadeklarowac, jak mocno chce sie jego zobaczyc czyli ze jest to film, ktory dopiero bedzie w przyszlosci - nie wiem - chyba nakrecony. czy co?

Eeeeech - takie tu wszystko na odbebnione, zrobili taki potezny i znany portal - i tak go zaniedbuja... Tak to jest w Polsce z biznesem i naszymi "biznesmieny"... Na zachodzie, to taki wynalazca, tworca takiego projektu - to by na niego dmuchal i chuchal - jak na swoje dzieciatko... By o niego dbal i go rozwijal i jeszcze w inne rzeczy inwestowal... W Polsce za to jest calkiem inna mentalnosc - my to mamy jeszcze od czasow tych naszych Sarmatow, z tymi wasiskami i grubymi brzuszyskami... Szlachta sie pracy nie ima - jak osiagneli jakis minimum - tak juz konczyli gospodarzyc - nie powiekszali swoich majatkow, nie modernizowali, nie wdrazali np. nowinek technicznych, nie starali sie zeby powiekszac zbiory plonow np. przez know-how z zachodu, przez agralne unowoczesnienia (np. nawozy sztuczne, melioracje. metody itp) - tylko klepali to samo, co ich ojcowie i co ojcowie ich ojcow - od wiekow to samo... A jak juz ich cos przerastalo - no to wynajmowali to Zydom za jakies marne procenty - i mysleli, ze super interes na nich zrobili - a tymczasem ONI swoja pracowitoscia oraz madroscia (polski szlachcic to jedyna ksiazke w rekach jak mial - to byla biblja! - ktora zreszta i tak nie przeczytal) - potrafili szybciutko z tej okazji zrobic malenkie fortunki - i ktore wykorzystywali - aby tym zapijaczonym naszym przodkom - ktorzy nic oprocz balang, pijactw i hazardow - zwanymi dla niepoznaki balami - nie znali - i przez to byli zadluzeni po same uszy - takze Ci nasi Zydzi, ktorzy poczatkowo tylko zarzadali lub wynajmowali od Sarmatow majatki - wkrotce dorobili sie na nich tak bardzo, ze ich bylo stac- od tych wiecznie zadluzonych "Panow Zablockich" - te im wczesniej powierzone dobra - po prostu wykupic... Tak wiec wkrotce powstaly w miejsce tych zacofanch przez wieki tych samych "pipidow" lod ojca pradziada tych samych - super prosperujace przedsiebiorstwa - nowoczesne tartaki, gorzelnie, , fabryki chemiczne, kopalnie itd - a wtedy Polak patrzyl ze zdumieniem i z zazdroscia - i tak wlasnie zrodzila sie nienawisc do Zydow... Bo Polakowi sie nie chcialo - bo wolal balowac od switu do nocy - kiedy inni ciezko pracowali...

Pewien Fryzyjczyk w XVI wieku tak napisal o Polakach:
"Polski naród jest na ogół "niedbały i leniwy", bo "tylko najniezbędniejsze grunta uprawia, a resztę odłogiem zostawia. Stąd wynika, że większa część ich domów i kościołów zbudowana jest z drzewa, choć posiadają obficie tak łamane kamienie, jako i dobrą glinę z cegły".

maszakrator

Faktycznie. Plakat inny do filmu "The hallow" w necie, a inny dla "the hollow" na "FILMWEBIE" . Filmu "The hollow" nie ma ma necie.ale za to jest jego zwiastun na "You tube" .Dziwne.

maszakrator

Widziałam film Corina Hardy'ego "The Hallow" we wrześniu, na festiwalu w Strasbourgu. Nie ma on nic wspólnego z TYM filmem ("The Hollow").

maszakrator

Tu jest film o którym mówicie http://www.filmweb.pl/film/The+Hollow-2015-739804

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones