PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712633}

Ołtarz

Altar
4,7 1 230
ocen
4,7 10 1 1230
Ołtarz
powrót do forum filmu Ołtarz

Bardzo lubię takie klimaty. Stare domostwa, gdzieś na pustkowiu, ciężka, ponura atmosfera. Jednak nie jest to film, który się wybija spośród innych. Nie ma tu nic zaskakującego, często wieje nudą, historia oklepana.

użytkownik usunięty
wiolcia0

Nadaje się na wieczór, w ciemności i na słuchawkach. Może nie arcydzieło, ale można obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
wiolcia0

Również lubię takie klimaty. Ale jak dla mnie nie wiało nudą. Oj nie wiało. Do tego w scenie, gdy Penny ukazał się duch Isabelli, to aż mnie ciarki przeszły. Muszę pochwalić Antonię Clarke (filmowa Penny) za aktorstwo - jej mimikę.

kryslav

Zgadzam się, że aktorstwo stoi na wysokim poziomie. Jednak co do nudy w filmie to trzymam się nadal swojego zdania. Myślę, że zbyt dużo horrorów obejrzałam i takie sceny nie robią na mnie już takiego wrażenia :)

ocenił(a) film na 7
wiolcia0

Film mocno mnie zainteresował, więc oglądałem go w skupieniu, to może to było "współ-powodem" tej reakcji na ducha. Nie mam zamiaru przekonywać Ciebie do braku nudy, ale przez ostatnie 20-30 minut sporo się działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones