PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628207}

Kraina Jane Austen

Austenland
6,0 11 662
oceny
6,0 10 1 11662
Kraina Jane Austen
powrót do forum filmu Kraina Jane Austen

*** Możliwe spojlery ***
Pomijając zakończenie filmu, będąc na miejscu Jane, którego pana byście wybrały??
Henry'ego Nobley czy Martina?

Osobiście skłaniałam się bardziej ku Martinowi, ale widząc zakończenie myśle, że dobrze wybrała.

ocenił(a) film na 2
katrinka9

Wybrałabym Henry`go :) jest taki jak Darcy ;)

katrinka9

Jak najbardziej Henry'ego. Od początku mu kibicowałam.

ocenił(a) film na 5
katrinka9

oj zdecydowanie Henry... tym bardziej że z tego co kojarze już grał w jednej produkcji opartej na książkach Austen...
Martina od początku wyczułam. Wiedziałam, że w podstawowym pakiecie na pewno Jane nie dostanie Henry'ego, a taki weterynarz byłby dla niej idealny(według hierarchii pakietów).
Tak jak poprzedniczka napisała, Henry to taki ówczesny Darcy :)

ocenił(a) film na 8
kaisa88

a ja własnie Martina nie wyczułam, dlatego końcówka mnie zadziwiła. Ale uważam, że skończyło się dobrze;) Zdecydowanie Henry to taki pan Darcy, a przecież I <3 Mr. Darcy ;) świetnie.

katrinka9

Henry. Martin to taki bawidamek :)

katrinka9

Martin był dla mnie podejrzany, zbytnio się starał, a w świecie Jane przecież o niedopowiedzenia chodzi i nic nie jest oczywiste, dlatego jak najbardziej Henry :- ).

ocenił(a) film na 8
katrinka9

Oczywiście, że Henry :) Cały czas mu kibicowałam :)

katrinka9

Z podejścia Henry, nie rzuca się od razu jak widzi kawał kobiety, ale z wyglądu Martin - początkowo go nie przejrzałam, ale podpadł mi kiedy zostawił ją samą przemoczoną - dziwne, że właśnie w ten sposób dobrali aktorów, ale w sumie oba paringi nie były złe.

ocenił(a) film na 8
katrinka9

Ja też wybrałabym Henrego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones