PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7176}

Konfesjonał

Le Confessionnal
5,4 95
ocen
5,4 10 1 95
Konfesjonał
powrót do forum filmu Konfesjonał

:):):):)

ocenił(a) film na 3

tvp2 kto ma zamiar obejrzeć dzisiaj ten film? Po ocenie trochę się boję. Kto zaryzykuje razem ze mną? hmm? Kto jest za? ;)

mnich_8

niech będzie jestem z tobą.spróbujemy... ;)

ocenił(a) film na 3
Cygan87

ok, zaczynamy akcje, lece przed tv. Zobaczymy jak to się skończy. ;D

mnich_8

narazie specjalnie mnie nie urzekł ale pomogę ci w tej nierównej walce.

ocenił(a) film na 3
Cygan87

no jak narazie to dość specyficzny ;p. Jedyny plus do teraz to muzyka Portishead przez kilka sekund ;)

ocenił(a) film na 3
mnich_8

No cóż, przez prawie cały film czułem się jak piłeczka ping pongowa odbijana jednostajnie bez jakiegokolwiek namysłu. Ostatnie 20 minut miały jakiś widoczny kontrast; scena w wannie i lepszy zarys bohaterów, ale to nie pomogło, jedynie trochę rozbudziło, bo już zasypiałem. Muzyka mogła być dużym atutem, ale wstawiona bylejak w ogóle nie miała sensu. Plus za Hitchcocka ; D hehe..Moja ocena to 3/10.

mnich_8

no cóż poległem...zasnąłem w trakcie dlatego nie ocenie... ale wierze ci na słowo ze 3/10 bo szału na mnie nie zrobił z fotela mnie nie wyrwał...ale i tak czasem bywa...prawda... ;D

mnich_8

no i depeche mode przede wszystkim, kilka utworów

mnich_8

kątem oka, uczę się więc nie przyłożę się do niego w pełni :P

mnich_8

dziś znowu na dwójce, ale nie mam zamiaru oglądać.

None200

Dziś ja podejmę to wyzwanie :) też troszkę się boje patrząc na oceny :p

mnich_8

ja też dzisiaj spróbuję :P ciekawe co to będzie ....

tymok07

jestem z Wami... :)

ocenił(a) film na 3
mikiz5

I jak Panowie? :)

mnich_8

Ja zasnąłem w połowie, to był trzeci film jaki wczoraj oglądałem (najpierw "Edmond", potem "Ładunek 200"). Na pewno gorzej, ale muszę obejrzeć cały (takie 5-6 chodzi mi po głowie). No i nie umrę, jak nie zobaczę. :)

mikiz5

Soundtrack ciekawy. :)

użytkownik usunięty
mnich_8

Pani:) Obejrzałam cały. Nie żałuję, ale nic specjalnego. Plus za muzykę Depeche Mode i Kristin Scott Thomas. Scenariusz też nienajgorszy, choć pod koniec zaczęłam się trochę gubić. Minus za rolę odwtórcy młodszego z braci (Pierre'a).

mnich_8

He he he. Jaka tu walka na Konfesjonał :) Raczej nie oglądałem. Przypomniało mi się, że kiedyś miałem taki tytuł na VHS. Chciałem sprawdzić co to, ale nie zapowiada się obiecująco.

syxtus666

Dobra akcja, po roku szukałem tego samego filmu, trafiłem na ten sam post i przeczytałem znów całą walkę na konfesjonał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones