PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 195
ocen
6,9 10 1 286195
7,2 27
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

Za każdym razem, kiedy oglądam ten film, jest on tak samo dobry, tak samo śmieszny, bardzo dobrze się go ogląda i nie nudzi. Fajny, prawdziwy, motywujący, Renee genialna, nikogo innego w tej roli sobie nie wyobrażam. To zdecydowanie jeden z moich ulubionych filmów. 10/10

ocenił(a) film na 6
Melissa86

Zaczęłam swoją przygodę z Bridget dość nietypowo, bo od 3 części filmu. Wcześniej widziałam w telewizji fragmenty 1 części, ale jakoś nie ciągnęło mnie do tego by obejrzeć całość, mimo tego, że wiedziałam, że to bardzo lubiany i dobrze oceniany przez widzów film.
3 część bardzo mi się podobała i nie znając wszystkich postaci itp. wcale nie miałam problemu ze zrozumieniem filmu. O dziwo, już po seansie 1 części, jestem w stanie stwierdzić, że ta 3 bardziej przypadła mi do gustu. Po 1 czuję niedosyt. Humor świetny, postaci świetne, ale film mógłby być dłuższy. Czuję, że nie wykorzystano całego potencjału tej historii. No i zakończenie samo w sobie zbyt cukierkowe, no ale to w końcu komedia romantyczna. Sama relacja Bridget - Darcy jakoś mnie nie zachwyciła w 1 części. Czegoś mi tutaj zabrakło. Bardziej naturalnie i lepiej Bridget wypadła u boku swojego szefa.
Teraz pora na 2 część. Może bardziej mnie do siebie przekona. Mimo wszystko to dobra komedia na chłodny wieczór przy winie i przekąskach ;)

ocenił(a) film na 10
Melissa86

bardzo prawdziwy! pokazuje życie, samotność, kompleksy, oczekiwania. Serio uwielbiam ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones