PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 402
oceny
6,9 10 1 286402
7,2 28
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

Witam! Szukam filmów, które są tematycznie podobne choć trochę do "Dziennika Bridget Jones". Chodzi o filmy w których tematem przewodnim jest miłość (lub kariera), zaś bohaterką jest osoba nie do końca idealna (czyli ma kilko kilo nadwagi, albo jej się na początku nie wiedzie w życiu, pracy czy też zostaje oszukana, zraniona, niedoceniona).
Szukam filmów motywujących, poprawiających humor, po których człowieka rozpiera energia lub jest po prostu zadowolony :)

Ma ktoś jakieś pomysły?

czerwien

Proponuję "Amelię"- piękną francuską komedię. Główna bohaterka jest nieśmiała, a za sprawą znalezionego skarbu postanawia pomagać innym.
Druga propozycja- "The holiday". Może to nie ta tematyka ale sama zobaczysz:)
Dalej- film dla młodzieży "Męsko-damska rzecz", ale tutaj bohaterowie w odróżnieniu od postaci z "Bridget Jones" to młodzi ludzie ze szkoły średniej.

ocenił(a) film na 8
Asia_Basia

nie wiem czy jeszcze aktualne, ale ja polecam "Moje wielkie greckie wesele" :)

czerwien

Hm, słyszałam o filmie "Suzie Gold" i choć strasznie chcę go obejrzeć, to jakoś niestety nie mam gdzie.

czerwien

Podobne filmy: http://www.filmypodobnedo.pl/Dziennik-Bridget-Jones/

ocenił(a) film na 7
czerwien

"Zacznijmy od nowa" z Candice Bergen, Burtem Reynoldsem i Jill Clayburgh! Świetna komedia, ale tu są 2 kobiety i 1 mężczyzna:)

"Niezamężna kobieta" również z Jill Clayburgh i Alanem Batesem - czarujący!

"Darling" z Julie Christie i wianuszkiem mężczzyzn :)
"Z dala od zgiełku" - jw. (broń Boże nie mylić z nową wersją z Mulligan)

"Szybka zmiana" z Goldie Hawn, Kurtem Russelem, Edem Harrisem

"Dwoje na drodze" z Audrey Hepburn i Albertem Finneyem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones