PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32575}

Debiutant

The Rookie
7,0 2 030
ocen
7,0 10 1 2030
Debiutant
powrót do forum filmu Debiutant

Rewelacyjny.

ocenił(a) film na 9

Może niektórzy dojrzali widzowie stwierdzą, że film jest przeznaczony dla dzieci. Jednak dla mnie ten film jest dla wszystkich wrażliwych ludzi, którzy mają w sobie podstawowe dobre wartości.
Piękna historia.
Trzeba dążyć ze wszystkich sił do spełnienia marzeń. Nawet tych, które wydają się być nierealne do spełnienia.
A jeżeli sam nie masz marzeń, to chociaż pomagaj innym w ich spełnieniu.
I ciesz się razem z nimi z ich szczęścia i odniesionych sukcesów.

9/10

ocenił(a) film na 9
immanuel

Nie ogladam sportu i go nie uprawiam ze wzgledu na zdrowie ale czasem lubie popatrzec na takie filmy po sa o marzeniach o sile walki A ten film opowaida pieknie ze warto wierzyc i naweet pusno splenione marzenia ktore wydaja sie juz nie mozliwe moga sie spelnic nawet nie bedziemy wiedziec kiedy . Powiem ze początek filmu dawal ze wyjdzie z tego film przecietny. Dodam jescze od siebie ze kompletnie nie rozumniem zasad baseballu, I nadal musze wierzyc ze kiedys wygram w lotto i nadal bede marzyl he he dla mnie tez 9/10

ocenił(a) film na 8
immanuel

dałem filmowi 8 bo ma niedociągnięcia techniczne, warsztatowe. Temat poruszony przez film nadaje mu wartość i przesłania mankamenty
film jest więc rewelacyjny mimo wszystko. Opowiada o tępym ojcu niszczącym talent syna przez zwykłe zaniedbanie i o sukcesie, który przyszedł sam, przez przypadek. Generalnie daje przekonanie, że nie warto się poddawać a dążyć do swego.
Trochę za dużo optymistycznej miłości w rodzinie, ale niech tam - w słowach " za dużo" tkwi moja zazdrość...

ocenił(a) film na 10
jonbakari

Film świetny! warto zasiąść do niego i najlepiej z opakowaniem chusteczek ;)
Mega!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones