PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177084}

Świetlik

Junebug
7,0 949
ocen
7,0 10 1 949
8,0 4
oceny krytyków
Świetlik
powrót do forum filmu Świetlik

AA rules !

ocenił(a) film na 7

Film sam w sobie może nie jest wybitny, co najwyżej dobry, ale warto go obejrzeć dla REWELACYJNEJ Amy Adams! Udział tej aktorki w każdej scenie rzuca na kolana... Po samych zwiastunach do Transamerica moją faworytką oscarową była Felicity Huffman, ale to co zrobiła Amy Adams w Junebug to się nie mieści w żadnej skali ;-)

ocenił(a) film na 7
Hansel

Tak ,film jest dobry, ale "tylko dobry" bo mógł być lepszy. Najbardziej wkurzała mnie postać sfrustrowanego i niezbyt rozgarniętego brata, któremu nie wiadomo o co chodzi. Jakby dopracować tę postać, uzasadnić jakoś bardziej jej zachowanie i motywy postępowania byłoby znacznie lepiej, bo jedna scena w kuchni przy pomocy przy wypracowaniu to za mało. Pozostali bohaterowie byli całkiem realistyczni i wiarygodni.

Amy Adams natomiast cudowna, właściwie tylko ze względu na jej rolę sięgnąłem po ten film i zdecydowanie było warto.

W ogóle film jako całość mi się podobał i miło zaskoczył, bo spodziewałem się raczej jakiejś średniawej komedyjki, a okazało się, że to całkiem niezły, mimo wszystko pozytywny, choc również i smutny dramat.

ocenił(a) film na 9
_B_a_r_t_

Zachowanie brata można zawrzeć w dwóch słowach - zazdrość, kompleksy. Wiadomo o co mu chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones